predaj stavebný pozemok Komjatice

predaj stavebný pozemok Komjatice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Komjatice

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 55á pozemok v obci Komjatice (Nitra 20 km, Nové Zámky 20 km). Jedná sa celkovo o 6 stavebných parciel v intraviláne, druh pozemku – zastavané plochy a nádvoria, funkčné využitie: individuálna výstavba rodinných domov, vysporiadané, 1 majiteľ, bez ťarchy. Ponuka je vhodná ako developerský projekt, keďže záujem o rezidenčné bývanie v tejto lokalite je veľký. Nehnuteľnosť sa predáva ako celok, tj. 5.478 m².

Ponúkaná nehnuteľnosť je rozparcelovaná v nasledovných výmerách: 669 m², 738 m², 763 m², 786 m², 806 m² a 1010 m² + súkromná prístupová komunikácia 706 m². Ideálne rozmery jednotlivých pozemkov: šírka 22 metrov, dĺžka cca 35 metrov, rovinaté, vyčistené, v okrajovej časti obce v dotyku s prírodou.

Funkčné využitie pozemkov podľa Územného plánu obce Komjatice (marec 2021): Obytné územie so zástavbou rodinných domov. Základná charakteristika: slúžia prevažne na bývanie v rodinných domoch so zázemím doplnené nevyhnutnou občianskou, dopravnou a technickou vybavenosťou, maximálny index zastavanosti 0,25, minimálny index zelene 0,60, podlažnosť 2NP vrátane podkrovia.

Inžinierske siete: v blízkosti pozemkov sa nachádza vodovod, elektrická prípojka a plynová prípojka, kanalizácia je v obci vo výstavbe, projekt zatiaľ uvažuje s osadením žúmp a predprípravou na kanalizáciu. Na základe Zmluvy o spolupráci zabezpečí Západoslovenská distribučná, a.s. výmenu trafa za 250 kVA a výmenu meničov a zemných káblov po novoosadenú skriňu SR2. Ostatné vyjadrenia distribučných spoločností k možnostiam pripojenia sú k dispozícii v realitnej kancelárii.

Výhody: tiché prostredie, škola, škôlka, vynikajúca občianska vybavenosť - zdravotné stredisko, reštaurácia, obchodný dom Tesco, stavebniny, záhradkárske potreby, autoškola, obecná polícia, domov dôchodcov, pošta, štrkovisko. V obci sa nachádza pekne upravený park s najväčším platanom v strednej Európe. Obec sa nachádza na hlavnom cestnom ťahu Nitra - Nové Zámky s vynikajúcim dopravným spojením a dostupnosťou vďaka autobusovej aj železničnej doprave.

Kontakt: Mgr. Peter Frančík, RE/MAX Family, 0948 781 211

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík