predaj stavebný pozemok Nitra, Hraničná

predaj stavebný pozemok Nitra, Hraničná

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Nitra, Hraničná

Exkluzívne iba u nás !!!

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok v meste Nitra na Zobori.

Pozemok je o veľkosti 1624 m2, je ideálneho rozmeru cca 40x40m, je mierne svahovitý, slnečný s lukratívnym výhľadom na Nitru.

Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete, voda, elektrika, plyn, kanalizácia. Na spodku pozemku je ešte jedna elektrická prípojka a vodovodná šachta a je aj peší prístup na chodník, ktorý vedie na Podhájsku ulicu.

Príjazd je po spevnenej ceste cca 75m od Hraničnej ulice, na ktorej získate 1/2 podiel z 223m2, jej šírka je cca 3 metre.

Pozemok je vhodný pre klienta, ktorý si chce postaviť vilu v jedinečnej lokalite a vie oceniť lukratívny výhľad a lukratívnu polohu.

Cena pozemku je 269.000€.

Viac o mne sa dozviete na petermadlenak.sk

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX Family, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra