predaj pozemok na komerčnú výstavbu Topoľčany

predaj pozemok na komerčnú výstavbu Topoľčany

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj pozemok na komerčnú výstavbu Topoľčany

Exkluzívne iba u nás !!!

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemoky v meste Topoľčany.

Jedná sa o 2 pozemky:

Pozemkok reg."E“ parc.č.976, rozloha 7997m2, cena 5€/m2
Pozemkok reg."E“ parc.č.975, rozloha 11442 m2, cena 5€/m2

Vyjadrenie Mesta Topoľčany - odbor výstavby, životného prostredia:

Pozemok reg. "E“ parc.č. 976:
Nachádza sa v zóne č.11 – Rozvojová obytná zóna, podzóny SD, PA. Juhovýchodným okrajom pozemku parc.č. 976 vedie existujúca železničná trať, pre ktorú je stanovené ochranné pásmo 60m od osi krajnej koľaje, najmenej však 30m od hranice obvodu dráhy od osi koľaje. Uvedené je potrebné rešpektovať a uvažovať s umiestnením izolačnej zelene v jej ochrannom pásme. Pre zostávajúcu časť pozemku je stanovené využitie: priemyselná výroba, skladové hospodárstvo, služby, ktoré negatívne nepoškodzujú životné prostredie najmä kvalitu ovzdušia.

Pozemok reg. “E“ parc.č. 975: Nachádza sa v zóne č.11 - Rozvojová obytná zóna, podzóny SD, HA. Východojužným okrajom pozemku parc.č. 975 vedie existujúca železničná trať, pre ktorú je stanovené ochranné pásmo 60m od osi krajnej koľaje, najmenej však 30m od hranice obvodu dráhy od osi koľaje. Uvedené je potrebné rešpektovať a uvažovať s umiestnením izolačnej zelene v jej ochrannom pásme. Na zostávajúcej časti pozemku sa uvažuje s umiestnením bývania prevažne formou hadnej bytovej výstavby, prípustná funkcia občianska vybavenosť a služby. Územie je potrebné doplniť technickou a dopravnou infraštruktúrou a izolačnou verejnou zeleňou.

V súčasnosti sú predmetné pozemky poľnohospodársky využívané a v prenájme družstva do roku 31.12.2024.

Viac o mne sa dozviete na petermadlenak.sk

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX Family, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra