predaj stavebný pozemok Topoľčany

predaj stavebný pozemok Topoľčany

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Topoľčany

Exkluzívne iba u nás !!!

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj lukratívny pozemok v meste Topoľčany, ktorý je vhodný ako investícia na vybudovanie developerského projektu a rozparcelovanie na jednotlivé stavebné pozemky, ktoré budúcemu investorovi môžu priniesť veľmi výhodné zhodnotenie investície.

Pozemok má výmeru 27090m2, šírka pozemku spolu je cca 58m.

Vyjadrenie Mesta Topoľčany - odbor výstavby, životného prostredia:

Pozemok reg.“E“ parc.č. 1111/1 sa nachádza v zóne č.10 - Rozvojová obytná zóna, podzóny SD, VO, VT, IA, kde sa výhľadovo uvažuje s vytvorením novej obytnej zóny určenej pre umiestnenie rodinných domov a mestských viliek, doplnených objektami občianskej vybavenosti, potrebnou technickou a dopravnou infraštruktúrou a izolačnou verejnou zeleňou.

V súčasnosti je predmetný pozemok poľnohospodársky využívaný a v prenájme družstva do roku 31.12.2024.

Viac o mne sa dozviete na petermadlenak.sk

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX Family, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra