predaj stavebný pozemok Nitrianske Hrnčiarovce, Jelenecká

predaj stavebný pozemok Nitrianske Hrnčiarovce, Jelenecká

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Nitrianske Hrnčiarovce, Jelenecká

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Nitrianske Hrnčiarovce. Nachádza sa v centrálnej časti obce, so zástavbou rodinných domov. Pozemok s celkovou výmerou 1.183 m2 je rovinatého charakteru a nie je oplotený. Na pozemku sa ešte nachádza starší dom, ktorý bude v rámci zachovania ceny zbúraný a odvezený a tak bude zabezpečený čistý pozemok.
Pozemok má netradičný tvar, avšak jeho rozloha umožňuje navrhnutie domu (príp. dvojdomu, radového domu), garáže, oddychovej zóny (v zadnej časti pozemku) podľa vlastných predstáv. Skúsenejší architekt bude vedieť naisto navrhnúť pre Vás výhodné riešenie stavby domu. Ak hľadáte väčší pozemok za slušnú cenu v lokalite s výbornou dostupnosťou do mesta skúste prehodnotiť aj túto ponuku.
Kompletné inžinierske siete sú v dosahu, priamo pred pozemkom. Elektrická prípojka aj s hodinami je už priamo na pozemku.
Obec je prímestskou časťou Nitry a do centra mesta je to 5-8 min. autom alebo prostredníctvom MHD (zastávka 30m). Pre jej blízkosť s lokalitou pod Zoborom je jednou z najvyhľadávanejších obcí pre trvalé bývanie.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra