predaj stavebný pozemok Nitrianske Hrnčiarovce, Jelenecká

predaj stavebný pozemok Nitrianske Hrnčiarovce, Jelenecká

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Nitrianske Hrnčiarovce, Jelenecká

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Nitrianske Hrnčiarovce. Nachádza sa v centrálnej časti obce, so zástavbou rodinných domov. Pozemok s celkovou výmerou 1.183 m2 má mierne svahovitý terén a nie je oplotený. Na pozemku sa nachádzajú 2 staršie nehnuteľnosti, ktoré môžu byť zrekonštruované, ale skôr určené k demolácii.
Pozemok má netradičný tvar, avšak jeho rozloha umožňuje navrhnutie domu (príp. dvojdomu, radového domu), garáže, oddychovej zóny podľa vlastných predstáv. Skúsený architekt by vedel s uvedenou parcelou efektívne naložiť.
Kompletné inžinierske siete sú v dosahu, priamo pred pozemkom.
Obec je prímestskou časťou Nitry a do centra mesta je to 5-8 min. autom alebo prostredníctvom MHD (zastávka 30m). Pre jej blízkosť s lokalitou pod Zoborom je jednou z najvyhľadávanejších obcí pre trvalé bývanie.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra