predaj stavebný pozemok Nitrianske Hrnčiarovce

predaj stavebný pozemok Nitrianske Hrnčiarovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Nitrianske Hrnčiarovce

*REZERVOVANÉ* Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok s priamym výhľadom na Pyramídu a vrch Zobor, ktorý sa nachádza na Slivkovej ulici v Nitrianskych Hrnčiarovciach. Rovinatý neoplotený pozemok s nadštandardnými rozmermi cca 30 x 37 m a celkovou výmerou 1093 m² je situovaný na konci slepej ulice a v dotyku športového areálu - miestneho futbalového ihriska. K spomenutej výmere pozemku prináleží ešte podiel 130 m2 súkromnej (momentálne nespevnenej) prístupovej cesty. Možnosti pripojenia podložené oficiálnymi stanoviskami distribučných spoločností sú nasledovné: elektrina, voda a kanalizácia pri pozemku, plyn nie je dostupný. K dispozícii je aj vyjadrenie obce k funkčnému využitiu pozemku na stavbu RD.

Obec Nitrianske Hrnčiarovce je obľúbenou a vyhľadávanou lokalitou so všetkými benefitmi bývania na dedine pod lesom, avšak v tesnej blízkosti krajského mesta. Nachádza sa tu Obecný úrad, pošta, supermarkety COOP a Kraj, reštaurácie, školské a zdravotnícke zariadenia, služby, do obce premáva MHD. Dostupnosť mesta autom do 5 minút.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík