predaj stavebný pozemok Jelenec

predaj stavebný pozemok Jelenec

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Jelenec

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj investičný pozemok vzdialený 15 km od Nitry, v obci Jelenec.
Parcela s výmerou 1269 m2 (šírka 13,5m a dĺžka 94m) a cenou 23,- €/m2 sa nachádza v okrajovej časti obce, v tichej uličke, na ktorej začína prebiehať výstavba nových rodinných domov. Veľkosť pozemku v budúcnosti ponúka možnosť výstavby rodinného domu a vytvorenie oddychovej zóny alebo aj úžitkovej záhrady podľa vlastných predstáv. Mierne svahovitý charakter pozemku zabezpečuje pekný výhľad na hrad Gýmeš a široké okolie v blízkosti lesa.
V súčasnosti je ešte pozemok bez inžinierskych sietí a tak je pozemok ponúkaný ako investičný.
Obec Jelenec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra