predaj stavebný pozemok Komjatice

predaj stavebný pozemok Komjatice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Komjatice

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemky pre rodinné domy v obci Komjatice (Nitra 20 km, Nové Zámky 20 km). Rovinaté a vyčistené parcely sa nachádzajú v okrajovej tichej časti obce, v intraviláne a určené sú na individuálnu výstavbu rodinných domov. V ponuke je momentálne 6 voľných pozemkov v nasledovných výmerách: 669 m2, 738 m2, 763 m2, 786 m2, 806 m2 a 1010 m2 + podiel na prístupovej ceste. V súčasnosti je možnosť kúpy viacerých pozemkov alebo celku – ponuka je vhodná aj ako developerský projekt, kde je možná dohoda na cene. V blízkosti pozemkov sa nachádza vodovod, elektrická prípojka a plynová prípojka, kanalizácia je v obci vo výstavbe. Vyjadrenia distribučných spoločností k možnostiam pripojenia sú k dispozícii v realitnej kancelárii.

Predajná cena: 27 EUR / m²
Ceny jednotlivých pozemkov VRÁTANE podielu na prístupovej ceste (+ 117,67 m2)

parcela 669 m² = 21.240 EUR
parcela 738 m² = 23.100 EUR
parcela 763 m² = 23.780 EUR
parcela 786 m² = 24.400 EUR
parcela 806 m² = 24.940 EUR
parcela 1010 m² = 30.450 EUR

* V prípade kúpy viacerých pozemkov alebo celku je dohoda na cene možná.

Výhody: tiché prostredie, škola, škôlka, vynikajúca občianska vybavenosť - zdravotné stredisko, reštaurácia, obchodný dom Tesco, stavebniny, záhradkárske potreby, autoškola, obecná polícia, domov dôchodcov, pošta, štrkovisko. V obci sa nachádza pekne upravený park s najväčším platanom v strednej Európe. Obec sa nachádza na hlavnom cestnom ťahu Nitra - Nové Zámky s vynikajúcim dopravným spojením a dostupnosťou vďaka autobusovej aj železničnej doprave.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík