predaj stavebný pozemok Žirany

predaj stavebný pozemok Žirany

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Žirany

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok vzdialený 10 km od Nitry, v obci Žirany. Parcela s výmerou 1857 m2(16m x 116m)) sa nachádza v okrajovej časti obce, v tichej uličke. Pozemok je rovinatý a jeho veľkosť ponúka možnosť výstavby rodinného domu a vytvorenie oddychovej zóny alebo aj úžitkovej záhrady podľa vlastných predstáv. K uvedenej ponuke je možnosť prikúpenia parcely s rozlohou 1262 m2 (11m x 115m) a po zlúčení Vám vznikne krásny rovinatý pozemok s parametrami 27m x 115m. Cena dokupovanej parcely je 48.000.-€. Za cenu 100tis € získate spolu 3.119 !!! m2,(27m x 115m) prípadne rozparceľovateľných na menšie parcely, keďže to šírka pozemku umožňuje. Ponuka vhodná aj pre prípadného investora.
Prípojky na všetky inžinierske siete (voda, elektrina, plyn, kanalizácia) sú priamo pred pozemkom.
Obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra