predaj stavebný pozemok Jelšovce

predaj stavebný pozemok Jelšovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Jelšovce

Exkluzívne iba u nás – Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj krásny pozemok v obci Jelšovce, vzdialenej od Nitry 10 km, od závodu JLR necelých 5 km. Rovinatý, vyčistený a čiastočne aj oplotený pozemok sa nachádza mimo hlavnej cesty a vedie k nemu súkromná prístupová komunikácia v šírke 3,5 m a dĺžke cca 80 m. Celková plocha parcely vymedzená geometrickým plánom je 1543 m2, z toho plocha využiteľná na výstavbu je 1335 m2. Daný pozemok je možné na základe územného plánu a potvrdenia obce využiť na výstavbu 1-2 rodinných domov. V okolí sa nachádzajú záhrady a z jednej strany je pozemok ohraničený budovou. Nachádza sa v pokojnej lokalite s výhľadom na Zobor, Dražovský kostolík a vrch Pyramídu. Všetky inžinierske siete – elektrina, voda, plyn aj kanalizácia – sa nachádzajú na hlavnej ceste. K dispozícii sú pozitívne vyjadrenia distribučných spoločností k možnostiam pripojenia novostavieb rodinných domov.
Obec Jelšovce sa nachádza na hlavnom cestnom ťahu Nitra – Topoľčany, len 5 minút od novovybudovaného závodu automobilky Jaguar Land Rover. Disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a vynikajúcim dopravným spojením do krajského mesta vrátane železničnej dopravy. Zastávka autobusu, pošta, materská škôlka a obecný úrad sa nachádzajú do 1 min. pešo od ponúkanej nehnuteľnosti, potraviny 5 minút. Obec má vybudovaný aj detský park, popri rieke vedie nová cyklotrasa a nachádza sa tu aj známa exkluzívna reštaurácia Pálenica.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík