predaj stavebný pozemok Nitra

predaj stavebný pozemok Nitra

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Nitra

Realitná kancelária REMAX ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v meste Nitra, mestská časť Párovské Háje (iba 4 km od Klokočiny) - dosah MHD.
Pozemok je o veľkosti 773 m2, rozmery pozemku: šírka 29 m x dĺžka 27 m. Priamo na pozemku sú prípojky inžinierských sietí: elektrina, mestský vodovod, splašková aj dažďová kanalizácia, dátový internetový kábel, asfaltová cesta.
LED verejné osvetlenie a chodníky sa dokončujú. Pozemok je určený na stavbu rodinného domu do 2 nadzemných podlaží.
Pozemok sa nachádza v novej lokalite v tesnej blízkosti lesa, vstup na pozemok je od severu a pozemok je orientovaný na juhozápad s výhľadom na les aj na Zobor.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX Family, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra