predaj záhrada Nána

predaj záhrada Nána

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj záhrada Nána

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok v obci Nána, ktorá je vzdialená od okresného mesta Nové Zámky 50 km a od mesta Štúrovo 3 km. Parcela s rozlohou 4456 m2 sa nachádza v chatovej oblasti, na kopci a priamo pod lesom (Hegyfarok).
Pozemok je v súčasnej dobe neudržiavaný, v minulosti tu však boli vysadené ovocné stromy. Z inžinierskych sietí je k dispozícii elektrina. Na pozemku je možné vykopať studňu, voda sa nachádza v hĺbke cca 15 m. Prístupová cesta k pozemku je pevná panelová.
Pozemok je slnečný, s južnou orientáciou a krásnym výhľadom na okolie. V blízkosti sa nachádza známe turistické miesto Ostrihomská bazilika alebo termálne kúpalisko Vadaš Štúrovo. Cena na požiadanie v kancelárii.

Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra