predaj stavebný pozemok Nitra, Willermova

predaj stavebný pozemok Nitra, Willermova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Nitra, Willermova

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok pre rodinný dom v Nitre, časť Veľké Janíkovce. Pozemok, ktorého výmera je 493 m2 sa nachádza v zastavanom území obce, v pokojnej vedľajšej uličke, ktorá má veľmi dobrý prístup z viacerých strán. Veľkou výhodou zastaveného okolia je, že už vopred viete, kto bude Vašim susedom a neruší Vás žiadny hluk z budúcej výstavby okolo, ako to býva v novo vznikajúcich lokalitách.
Na pozemku ideálneho tvaru 23m x 21,4m a so všetkými inžinierskymi sieťami, sú postavené čiastočne podpivničené základy pre nízkoenergetický rodinný dom vyhovujúci všetkým potrebám dneška. Veľmi kvalitne a precízne vybudované oporné múry okolo pozemku a ešte lepšie vymurované základy a podpivničenie domu Vám zaručia, že Váš nový domov bude stáť na naozaj pevných základoch.
Začatá stavba s platným stavebným povolením Vám ušetrí drahocenný čas, ktorý by ste stratili vybavovaním po úradoch a umožní Vám okamžite pokračovať v stavbe. Existujúci projekt bol súčasným majiteľom navrhnutý ako moderný bungalov s garážou, ktorého vnútorné členenie je natoľko variabilné, aby sa prispôsobilo Vašim potrebám vo všetkých etapách života. Aktuálny návrh, ktorý môžete vidieť na priložených fotografiách, reflektuje potreby mladej rodiny, ktorá síce žije rýchlym mestským životom, no v súkromí hľadá pokojné útočisko a domov v blízkosti mesta a bez starostí o zbytočne veľký pozemok.
Bonusom ponuky, ktorý je v cene, sú už kúpené a na pozemok privezené presné tvárnice pre obvodové steny domu.

Popustite uzdu svojej fantázií a dotvorte si domov Vašich snov. Na priloženom linku nájdete aj 3D model domu, ktorého konečný vizuál je už len vo Vašich rukách a na Vašich predstavách: https://www.dropbox.com/s/vefbxlwsvaehjks/3Dmodel%20.mp4?dl=0


Cena nehnuteľnosti 112.000,- €.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke na remaxfamily.sk ani v ponuke iných RK?
Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX Family!".
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková