predaj stavebný pozemok Paňa

predaj stavebný pozemok Paňa

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Paňa

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Paňa (Nitra 17 km, Vráble 8 km). Parcela má celkovú výmeru 805 m2 a šírku pri vstupe z asfaltovej komunikácie 14,14 metrov. Z inžinierskych sietí je dostupná elektrina, voda a plyn (pred pozemkom), kanalizácia je vzdialená cca 50 metrov a nie je v obci dobudovaná. Pozemok je situovaný v miernom svahu v pokojnej ulici blízko vinohradov – celkovo je lokalita veľmi tichá až romantická, bez neprispôsobivých občanov. Obec má základnú občiansku vybavenosť (obecný úrad, materská škola, obchod) a veľmi dobrú dostupnosť do krajského mesta mimo frekventované cestné ťahy.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík