predaj pozemok na komerčnú výstavbu Rastislavice

predaj pozemok na komerčnú výstavbu Rastislavice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj pozemok na komerčnú výstavbu Rastislavice

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v intraviláne (zastavané územie obce) v obci Rastislavice, vzdialenej 20 km od Nitry a 20 km od Nových Zámkov.
Pozemok je o veľkosti cca. 736 m2 + cca. 23 m2 je podiel na prístupovej ceste, rozmery pozemku sú cca. 32m x 23m, prístup je po nespevnenej ceste, v dosahu sú všetky inžinierske siete: elektrina, obecný vodovod a plyn. Kanalizácia v obci nie je vybudovaná.
Pozemok je umiestnený v tichej časti obce s výhľadom na okolitú prírodu a je určená pre tých, ktorí hľadajú pokojné a kľudné bývanie neďaleko mesta.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra