predaj stavebný pozemok Neverice

predaj stavebný pozemok Neverice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Neverice

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v intraviláne (zastavané územie obce) v obci Neverice, vzdialenej 15 km od Nitry a 10 km od Zlatých Moraviec.
Pozemok je o veľkosti 8761 m2, prístup je po obecnej komunikácii, v dosahu sú inžinierske siete: elektrina, plyn, dátový kábel. Vodu je potrebné riešiť formou studne, keďže obec Neverice nemá vybudovaný obecný vodovod.
Z investičného hľadiska je pozemok možné rozdeliť na viacero parciel s možnosťou stavby viacerých rodinných domov, keďže celý pozemok je určený na individuálnu bytovú výstavbu rodinných domov.
Pozemok je umiestnený v strede obce s výhľadom na okolitú prírodu.
Uvedená cena 10,- Eur/m2 je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

V prípade seriózneho záujmu je dohoda na cene možná!!!

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra