predaj stavebný pozemok Ivanka pri Nitre

predaj stavebný pozemok Ivanka pri Nitre

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Ivanka pri Nitre

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Ivanka pri Nitre. Pozemok s výmerou cca 3017 m2, s rozmermi 92m x 24m (parametre budú upresnené a vymerané geometrickým plánom) sa nachádza v zastavanom území obce. Má rovinatý charakter a je oplotený. Na konci pozemku sa nachádza lesný porast, ktorý je taktiež súčasťou predaja.
Inžinierske siete (voda, plyn, elektrina) sú priamo pred pozemkom.
Pozemok je slnečný a nachádza sa v tichej lokalite, v okrajovej časti určenej na individuálnu výstavbu. Obec Ivanka pri Nitre disponuje základnou občianskou vybavenosťou.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra