predaj stavebný pozemok Štitáre

predaj stavebný pozemok Štitáre

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Štitáre

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok v obci Štitáre pri Nitre. Pozemok s výmerou 664 m2 sa nachádza na rozhraní extravilánu a intravilánu, čo umožňuje pripojiť sa na elektrinu a obecný vodovod. Parcela je orientovaná na juhovýchod, s pekným výhľadom. Pozemok nepravidelného tvaru je špecifický, extra svahovitý a určený pre výstavbu nehnuteľnosti architektonicky navrhnutej individuálne na danú parcelu (viď vizualizáciu prípadného projektu v priložených fotkách). Pre tieto parametre pozemku nie je odporúčaná výstavba klasického rodinného domu, resp. bungalovu, ale na výstavbu neštandardnej (výnimočnej) nehnuteľnosti osadenej do výrazne svahovitého terénu.
Prístupová cesta po okraj pozemku je asfaltová, následne je spevnená, kamenistá (vedie do chatovej oblasti).
V obci je nasledovná občianska vybavenosť: obecný úrad, obchod, škôlka, MHD.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra