predaj stavebný pozemok Alekšince

predaj stavebný pozemok Alekšince

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Alekšince

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok na začiatku obce Alekšince. Parcela s rozlohou 1284 m2 sa nachádza v intraviláne obce. Pozemok so šírkou 18 metrov ponúka výborné možnosti na výstavbu rodinného domu podľa vlastných predstáv, prípadne aj možnosť vybudovania stavby na komerčné účely (možnosť dokúpenia susednej parcely a rozšírenia pozemku až na 32á). Inžinierske siete ako voda, elektrina, plyn sú na pozemku a takisto aj vlastná studňa. V tejto časti obce je plánovaná realizácia kanalizácie. Pozemok má mierne svahovitý charakter, s dvoma možnosťami prístupu. Nachádza sa tu starý dom určený na zbúranie.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra