predaj pozemok na komerčnú výstavbu Galanta, Kolónia

predaj pozemok na komerčnú výstavbu Galanta, Kolónia

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj pozemok na komerčnú výstavbu Galanta, Kolónia

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemky v lukratívnej časti Galanty, v tesnej blízkosti Aquapark Termál Centrum Galandia.
Časť pozemkov vo výmere 6,9 ha sa nachádza vedľa termálneho kúpaliska, druhá časť vo výmere 8,1 ha sa nachádza vedľa futbalového štadióna. Parcely sú využiteľné najmä z podnikateľského hľadiska. V bezprostrednej blízkosti pozemkov sa nachádzajú všetky inžinierske siete, t.j. mestský vodovod, splašková kanalizácia, plyn, rozvody nízkeho a vysokého napätia. Lokalita s týmito pozemkami je určená z pohľadu územno plánovacieho mesta Galanta na relax, šport, bytovú výstavbu a občiansku vybavenosť. Je možné tu postaviť aj veľkosklady vrátane obchodov.
Všetky doplňujúce informácie poskytneme pri osobnom stretnutí počas obhliadky.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra