predaj pozemok na komerčnú výstavbu Alekšince

predaj pozemok na komerčnú výstavbu Alekšince

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj pozemok na komerčnú výstavbu Alekšince

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa na začiatku obce Alekšince, v tesnej blízkosti hlavnej cesty medzi Nitrou a Hlohovcom. Vzdialenosť uvedeného pozemku od obidvoch miest je 10 km. V dosahu 5 km sa nachádza golfové ihrisko RED OAK Lužianky, pri ktorom sa buduje komplex rodinných domov.
Parcela s celkovou výmerou 1.911 m2 sa nachádza v zastavanom území obce a je využiteľná predovšetkým z podnikateľského hľadiska. Terén je mierne svahovitý s juhozápadnou orientáciou. V dosahu sa nachádzajú inžinierske siete, ako je voda, elektrina a plyn. Obec v súčasnosti realizuje postupnú výstavbu kanalizácie.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra