predaj administratívna budova Nitra, Farská

predaj administratívna budova Nitra, Farská

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj administratívna budova Nitra, Farská

below the text in English

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj budovu „Ondrejov dom“ v historickej časti Starého mesta na Farskej 10, len 650 m od nitrianskeho hradu a 350 m od divadla Andreja Bagara. Polyfunkčná budova v tvare písmena „U“ je tvorená tromi spojenými krídlami. Budova nachádzajúca sa na pozemku o rozlohe 1199 m2 má úžitkovú plochu 1685,8 m2 a aktuálne je z časti obsadená nájomníkmi. V budove sa nachádza aj výťah.


Ondrejov dom má 4 podlažia:
- 207 m2 pivnica s kuchyňou
- 498,65 m2 1 NP
- 476,15 m2 2 NP
- 504 m2 podkrovie

Veľkou výhodou budovy je nedávna rekonštrukcia aj s novým krovom, skolaudovaná v roku 2018. Priestory domu sú rozčlenené na samostatné úseky, v ktorých sú dlhoroční nájomníci. Oplotený areál pozemku je celý osvetlený a vybavený kamerovým systémom.

IS: vodovod, kanalizácia, elektrina, plyn, optická sieť, komplexné telefonické spojenie

Možnosti využitia budovy:
• podnikať v objekte ihneď bez úprav
• prerobiť túto meštiansku budovu na bytové a nebytové priestory (k dispozícií investičný zámer na 12 bytov 6 nebytových priestorov)


Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.


For sale historical multifunctional building center Nitra, EXCLUSIVE

EXCLUSIVELY WITH US! RE/MAX offers for sale the building "Ondrej's house" in the historical part of the Old Town on Farská 10, only 650 m from the Nitra Castle and 350 m from the Andrej Bagar Theatre. The multifunctional building in the shape of the letter "U" is formed by three connected wings. The building is located on a land of 1199 m2 has a usable space of 1685.8 m2 and is currently partly occupied by tenants. There is also an elevator in the building.

Ondrej's house has 4 floors:
- 207 m2 cellar with kitchen
- 498,65 m2 1st floor
- 476,15 m2 2nd floor
- 504 m2 attic

The great advantage of the building is the recent renovation also with a new truss, completed in 2018. The premises of the house are divided into separate sections, which are occupied with long-term tenants. The fenced area of the property is all lit and equipped with a camera system.

Supplies: water supply, sewerage, electricity, gas, fibre optic network, comprehensive telephone connection

Possible uses of the building:
- business activities in the building immediately without modifications
- conversion of the townhouse building into residential and non-residential premises (investment plan for 12 apartments, 6 non-residential premises available)


The price includes the commission of the real estate agency RE/MAX, complete legal service, authorized contracts and fees associated with the transfer of ownership rights.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič