predaj penzión Radava

predaj penzión Radava

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj penzión Radava

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj súbor nehnuteľností, ktoré spolu tvoria jedinečný športovo-rekreačný komplex s možnosťou ubytovania a stravovania v zabehnutom penzióne s kapacitou cca 200 hostí, ale aj viacerými možnosťami najmä v oblasti športového vyžitia a relaxu. Predurčuje ho na to blízkosť viacerých miestnych športovísk vrátane vlastnej krytej multifunkčnej športovej haly, futbalového ihriska s umelou trávou či miestneho futbalového ihriska, ako aj neďalekého termálneho kúpaliska v známom kúpeľnom mestečku Podhájska (cca 3 km) s celoročnou prevádzkou.

Súčasťou tejto ponuky sú nehnuteľnosti nachádzajúce sa na pozemkoch s celkovou výmerou 7.927 m2 a viacero objektov. Všetky sú v udržiavanom a funkčnom stave, pripravené na aktuálnu turistickú sezónu – jedná sa o ponuku vhodnú pre investora, ktorý ocení vybudovaný a zabehnutý komplex a bude pokračovať v podnikaní v oblasti športu, gastrosektora a cestovného ruchu, ale nevylučuje sa ani iné využitie (napríklad ako domov dôchodcov s vhodným doplnkovým sortimentom služieb pre seniorov, služby spojené s prenájmom, organizovanie športových podujatí a podobne). Všetky budovy a voľné plochy aj športoviská sú logicky prepojené so zachovaním dostatočného komfortu pre ubytovaných hostí vrátane bezproblémového parkovania pre návštevníkov aj zamestnancov. Objekty sa nachádzajú v oplotenom areáli na okraji obce Radava (okres Nové Zámky) neďaleko hlavnej cesty vedúcej do mestečka Podhájska, a vďaka tomu sú ľahko viditeľné aj dostupné.

Dominantnou nehnuteľnosťou je Penzión Iveta*, ktorý je v prevádzke od roku 2006. Svojím zameraním a kapacitou je vhodný najmä na relaxačné a dovolenkové pobyty, ubytovanie počas športových podujatí, sústredenia, večierky, školenia, kongresy, svadby, tábory, školy v prírode a podobne. Na ploche cca 3500 m2 ponúka ubytovanie v 46-tich vybavených izbách (22 izieb na 1.poschodí, 20 izieb na 2.poschodí, dve bezbariérové izby so samostatným prístupom zvonka a dva apartmány). Pobytové služby sú doplnené stravovacími, ktoré si obľúbili okrem ubytovaných hostí aj návštevníci tunajšej reštaurácie. Pre všetkých sú k dispozícii ďalšie služby ako hotelová recepcia, bar, bowling, wellness centrum s jacuzzi a saunou, masáže, vonkajšia prestrešená terasa, viaceré salóniky a dve veľké kongresové miestnosti s dostatočnou kapacitou aj pre veľké skupiny. Súčasťou penziónu sú aj technické miestnosti, kancelárie, sklady, zázemie pre zamestnancov vrátane šatní a vlastných sociálnych zariadení, vybavená kuchyňa, práčovňa či miestnosti pre upratovačku.

Vzhľadom k tomu, že zariadenie sa profiluje ako športovo-rekreačný komplex, podstatnou časťou ponuky sú aj vlastné kompletne vybavené športoviská. Okrem vonkajšieho futbalového ihriska s povrchom z umelej trávy je to najmä objekt krytej haly – multifunkčného ihriska a telocvične. Ihrisko je určené pre futsal, basketbal, volejbal, bedminton, tenis, stolný tenis, zápasenie či karate. Pre športovcov sú k dispozícii aj sprchy, sociálne zariadenia a šatne. Na poschodí s prístupom zvonka sa nachádza samostatná bytová jednotka – ubytovanie pre cca 10 ľudí. Pri vonkajšom futbalovom ihrisku je ďalšia možnosť ubytovania v 8 samostatných izbách doplnených o technické zázemie. V blízkosti sa nachádza detské ihrisko a tiež miesto pre plážový volejbal. V areáli je možnosť grilovania a opekania s posedením, počas leta môžu návštevníci využiť aj bazén.

Zaujímavý, a najmä zdraviu prospešný zážitok poskytne soľná jaskyňa. Je miestom s rozprávkovým interiérom a blahodarným pôsobením na dušu človeka. Nezvyčajná atmosféra tejto jaskyne navráti človeku zdravie, vitalitu a dobrú náladu. Pobyt v soľnej jaskyni pomáha pri liečení dýchacích ťažkostí, infekcií, alergií, zápalov, vysokého krvného tlaku či stresu.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík