predaj reštaurácia Jelšovce

predaj reštaurácia Jelšovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj reštaurácia Jelšovce

"REZERVOVANÉ" Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj komerčný objekt a pozemok v Jelšovciach na hlavnej ulici v smere na Topoľčany. Na pozemku s výmerou 727 m2 sa nachádza komerčný objekt zastavanej plochy 170 m2, zadný dvor výmery 214 m2 a parkovisko pred objektom vo výmere 343 m2. Murovaná budova má železobetónový strop a rekonštruovanú plochú strechu z plech. krytiny.

V súčasnosti je objekt využívaný ako prevádzka rýchleho občerstvenia “Michelle Pizza & Burger“. V prípade záujmu je možné okamžite pokračovať so zabehnutou klientelou, čo je veľkým benefitom ponuky. Nutné je nové IČO a nový názov prevádzky. Zariadená prevádzka ako na fotkách sa ponúka za cenu 160 tis €. Objekt je pripojený na elektriku, plyn, obecný vodovod a kanalizáciu, ktorá je riešená žumpou.

Tip realitného makléra:
Nehnuteľnosť možno využiť aj investične a to tak, že ju rekonštrukciou zmeniť na dve bytové jednotky “dvojdom“. Parkovanie by bolo riešené spredu od cesty a v zadnej časti je dostatok priestoru pre malú záhradku s posedením na terase. Máme vyjadrenie obce Jelšovce k ÚPI predmetnej nehnuteľnosti (územná plánovacia informácia) na možnosť rekonštrukcie a zmenu na bývanie.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič