predaj administratívna budova Nitra, Šípová

predaj administratívna budova Nitra, Šípová

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj administratívna budova Nitra, Šípová

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj dom v meste Nitra, katastrálne územie Chrenová, na ulici Šípová. Nehnuteľnosť sa nachádza na rohu ulice slepej a priechodnej. Vhodná ako sídlo firmy s možnosťou siedmich parkovacích miest. Najväčším benefitom tejto nehnuteľnosti je lokalita, v ktorej sú prevažne rodinné domy a sídla firiem. Ideálne spojiť dohromady podnikanie s bývaním. Územný plán povoľuje bývanie, nehnuteľnosť je evidovaná ako “iná budova“ s popisom stavby “prevádzkové priestory firmy“. V pešej dostupnosti 150 m sa nachádza autobusová zastávka MHD Nitra. Možnosť zriadiť v budove predajňu, alebo sídlo firmy.
Dom zastavanej plochy 160 m2 a úžitkovej 133.7 m2 je postavený z tehly a zmiešaniny na pozemku 405 m2. Má podpivničenie cca 10 m2 s vonkajším vstupom. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
Dispozícia: 1NP: vstup, priechodná veľká miestnosť vhodná ako recepcia/predajňa, chodba, kuchyňa, 3 x miestnosť vhodná pre obchod a kancelárske zázemie, kúpeľňa, WC. Ďalej sa zo vstupnej chodby dá prejsť do druhej časti domu so samostatným vchodom, kde je vstupná chodba a dve priechodné miestnosti. Pre lepšiu orientáciu prikladám do inzercie pôdorys domu.
Siete: elektrina, voda, plyn, kanalizácia, studňa. Všetky ďalšie informácie u makléra.
V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič