predaj nájomný dom Trávnica

predaj nájomný dom Trávnica

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj nájomný dom Trávnica

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Trávnica, vzdialenej len 16 km (16 min.) od mesta Vráble alebo 17 km (17 min.) od mesta Šurany.

Obec Trávnica, s počtom obyvateľov cca 1.100, sa vyznačuje výbornou sociálnou aj technickou infraštruktúrou. V obci sa nachádzajú potraviny, a ďalšie prevádzky, materská škola, základná škola (1. aj 2. stupeň), zdravotné stredisko. Do okolitých miest je možné dostať sa prímestskou dopravou, ktorá premáva v pravidelných intervaloch, zastávka autobusu je 2 min. od domu.

Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza na Hlavnej ulici v smere do obce Podhájska s bohatou kúpeľnou históriou. Z inžinierskych sietí sú vybudované rozvody vody, elektriny, plynu. Kanalizácia je riešená septikom.

Dom je postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 1.836 m2 (cca 27x69m). Vzhľadom na veľkosť ponúka pozemok široké možnosti ďalšieho využitia. Čiastočne zrekonštruovaný dom má zastavanú plochu 176 m2, súčasťou pozemku je aj samostatná garáž s rozlohou 61 m2 a záhradný altánok. Na parkovanie je vyhradený priestor vedľa cesty. Dom obsahuje 3 zariadené apartmány, jeden je rozostavaný a piaty je v štádiu hrubej stavby. V súčasnosti sú 3 apartmány dlhodobo prenajaté.

Dispozične je dom usporiadaný do tvaru obdĺžnika s dvoma podlažiami, pričom prvé podlažie disponuje troma apartmánmi (jeden dokončený, dva rozostavané), druhé podlažie dvoma apartmánmi.

Apartmán č. 1 – druhé podlažie, obsahuje samostatnú kuchyňu, obývaciu izbu a kúpeľňu, celková rozloha je 36 m2. Apartmán je rekonštruovaný, zariadený a čaká na svojho nájomníka.

Apartmán č. 2 – druhé podlažie, obsahuje obývaciu izbu s kuchynským kútom, menšiu spálňu a kúpeľňu, celková rozloha je 35 m2. Apartmán je rekonštruovaný, zariadený, dlhodobo prenajatý.

Apartmán č. 3 – prvé podlažie, samostatná kuchyňa, obývacia izba, šatník, kúpeľňa, celková rozloha 44 m2. Apartmán je po rekonštrukcii, zariadený, dlhodobo prenajatý.

Apartmán č. 4 – prvé podlažie, začatá rekonštrukcia, dokončené obklady v kúpeľni, strop, potrebné dokončiť podlahy a dozariaďovať. Apartmán obsahuje obývaciu miestnosť vrátane kuchynského kútu, menšia spálňa, kúpeľňa. Podlahová plocha apartmánu je 31 m2

Apartmán č. 5 – prvé podlažie, ide o hrubú stavbu, začatá rekonštrukcia, je potrebné dobudovať rozvody, stierky. Podlahová plocha je 40 m2. V apartmáne sú 2 izby, rohová kúpeľňa.

Konštrukčne je dom postavený z pórobetónu, nie je zateplený, strešná krytina škridla, okná pôvodné drevené. Kúrenie je riešené lokálne, kombinovane plynom alebo elektrikou. Pozemok je oplotený zo všetkých strán.

Viac informácií k ponúkanej nehnuteľnosti, vrátane investičnej analýzy a znaleckého posudku nájdete na stránke https://igorkliman.sk/dom-travnica

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra