predaj nájomný dom Trávnica

predaj nájomný dom Trávnica

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj nájomný dom Trávnica

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Trávnica, vzdialenej len 16 km (16 min.) od mesta Vráble alebo 17 km (17 min.) od mesta Šurany.

Obec Trávnica, s počtom obyvateľov cca 1.100, sa vyznačuje výbornou sociálnou aj technickou infraštruktúrou. V obci sa nachádzajú potraviny, a ďalšie prevádzky, materská škola, základná škola (1. aj 2. stupeň), zdravotné stredisko. Do okolitých miest je možné dostať sa prímestskou dopravou, ktorá premáva v pravidelných intervaloch, zastávka autobusu je 2 min. od domu.

Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza na Hlavnej ulici v smere do obce Podhájska s bohatou kúpeľnou históriou. Z inžinierskych sietí sú vybudované rozvody vody, elektriny, plynu. Kanalizácia je riešená septikom.

Dom je postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 1.836 m2 (cca 25x72m). Vzhľadom na veľkosť ponúka pozemok široké možnosti ďalšieho využitia. Čiastočne zrekonštruovaný dom má zastavanú plochu 176 m2, súčasťou pozemku je aj samostatná garáž s rozlohou 61 m2 a záhradný altánok. Na parkovanie je vyhradený priestor vedľa cesty. Dom obsahuje obytnú časť, ktorú tvorí 5 izieb a úžitkovú časť, v ktorej je začatá rekonštrukcia.

Dispozične je dom usporiadaný do tvaru obdĺžnika s dvoma podlažiami, pričom prvé podlažie disponuje jedným obytným priestorom a dvoma rekonštruovanými priestormi, ktoré je potrebné dokončiť, druhé podlažie tvorí obytná časť.

Konštrukčne je dom postavený z pórobetónu, nie je zateplený, strešná krytina škridla, okná pôvodné drevené. Kúrenie je riešené lokálne, kombinovane plynom alebo elektrikou. Pozemok je oplotený zo všetkých strán.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra