predaj nájomný dom Lužianky, Korytovská

predaj nájomný dom Lužianky, Korytovská

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj nájomný dom Lužianky, Korytovská

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj nehnuteľnosť v lokalite Nitra – Lužianky Golf Red Oak na Korytovskej ulici.
Ideálna investičná nehnuteľnosť na prenájom v lokalite s dopytom na ubytovanie na golfovom ihrisku.

Na pozemku s výmerou 590 m2 sa nachádza 2 izbový modulový dom celkovej plochy 42m2 z toho úžitkovej plochy 38 m2 + zastrešená terasa 7 m2 v prevedení „VIP“. Ten bude ako súčasť dvojdomu, viď. situačný obrázok v inzercii.

Dispozícia: Obývacia izba s kuchynským kútom, chodba, kúpeľňa s WC, spálňa.

Vybavenie: Dom sa predáva v stave “na kľúč“, vrátane finálnej vonkajšej povrchovej úpravy, kuchynskej linky, kompletné vybavenie kúpeľne, podláh, klimatizačných jednotiek a radiátorov. Pozemok bude terénne zarovnaný a stavebne spevnené dve parkovacie miesta s prístupom k domu.

Vďaka osadeniu domu na hornej časti pozemku sa docielil príjemne veľký priestor pred domom, ktorý ponúka dostatok priestoru pre rekreáciu a parkovacie státia.

Dom bude pripojený na elektriku, vodovod, kanalizáciu a optický internet.

Najväčším benefitom tejto nehnuteľnosti je lokalita, ktorá sa nachádza v novovznikajúcej štvrti Red Oak golf. Predmetná lokalita ponúka kompletnú infraštruktúru ciest, chodníkov, zastávky MHD, urbanistickej prípravy pre potraviny a stavby s občianskou vybavenosťou pre služby. Ďalej je na mieste možnosť rekreácie v podobe hrania golfu, konskej jazdiarne s možnosťou ustajnenia a rekreačné prechádzky v parku Red Oak rezortu.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič