predaj administratívna budova Nitra, Novozámocká

predaj administratívna budova Nitra, Novozámocká

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj administratívna budova Nitra, Novozámocká

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj nehnuteľnosť v Nitre na Novozámockej ulici. "Dohoda na cene možná" Na pozemku s výmerou 2 451 m2 sa nachádza 5 izbový dom zastavanej plochy 173 m2 v pôvodnom stave a prístavba využívaná ako zhromaždovacia sála 173 m2 zastavanej plochy. V dome je zavedená elektrina, plyn, voda a žumpa. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
Veľkosť pozemku vďaka jeho šírke 28 m + 4 m jestvujúci vjazd a dĺžke 92 m, umožňuje prípadnú výstavbu nového objektu. Možnosť výstavby parkovacej plochy je od ulice a vďaka vlastníckemu podielu na prístupovej cesty je možnosť výstavby parkoviska aj na zadnej časti pozemku.
Najväčším benefitom tejto nehnuteľnosti je lokalita "Staré mesto Nitra" smer Nové Zámky, v ktorej sa nachádza množstvo obchodných prevádzok a jestvujúci vjazd na pozemok.

Máme vyjadrenie mesta Nitra k ÚPI predmetnej nehnuteľnosti (územno plánovacia informácia) na možnosť budovania skladovej budovy, alebo administratívnej budovy a predajne na ponúkaných pozemkoch.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič