predaj komerčná nehnuteľnost Levice, Holubyho

predaj komerčná nehnuteľnost Levice, Holubyho

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj komerčná nehnuteľnost Levice, Holubyho

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka odstúpenie zabehnutej prevádzky, funguje už 5 rokov.
Priestory majú dokopy cca 250 m2 s klimatizáciou a čističkou vzduchu.
V súčasnosti je interiér prispôsobený zábavnému detskému parku – ihrisku a slúži ako športovo-relaxačné centrum pre deti do 12 rokov a ich rodičov, kde za každého počasia nájdu miesto pre aktívny pohyb a zábavu.
Priestory sú vybavené profesionálnymi a certifikovanými atrakciami (šmýkačka, trampolína, preliezky, lezecká stena, fit lopty) zameranými na rozvoj detskej pohyblivosti a osobnosti. Rodičom každého neposedného dieťaťa ponúkajú jedinečnú možnosť aktívneho odpočinku.
Tu majú deti možnosť tráviť voľný čas, rozvíjať svoje pohybové schopnosti, koordináciu a orientáciu, ale tiež ideálne prostredie na organizovanie detských osláv.
Deťom i dospelým je k dispozícii vybavený barový pult s kávovarom, chladničkou, umývačkou, výčapným zariadením...).
Samozrejmosťou je sociálne zázemie pre dospelých i deti (prebaľovací pult, a iné).
K dispozícii sú i úložné a skladové priestory, miestnosť pre zamestnancov, párty miestnosť, darčekový obchod a malé kino.
Zabehnutá organizačná štruktúra, vytvorené know/how, zabehnuté akcie (letné tábory, noc v Riu, Mikuláš, Halloween, oslavy, firemné akcie, Experimenťáci, návštevy z materských a základných škôl). Takisto poskytneme kontakty na zodpovedných, nami overených animátorov s dlhodobou praxou.

Cena spolu s sro 42 500 eur.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke ani v ponuke iných RK?

Kontaktujte makléra

Bc. Edina Molnárová
Bc. Edina Molnárová