predaj komerčná nehnuteľnost Nové Zámky

predaj komerčná nehnuteľnost Nové Zámky

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj komerčná nehnuteľnost Nové Zámky

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj polyfunkčný objekt, ktorý pozostáva - administratívna budova a montážno-výrobná hala v priemyselnej časti mesta Nové Zámky. Objekt je postavený na pozemku o veľkosti 21 árov.

Administratívna budova o celkovej rozlohe 430 m2 má dve nadzemné podlažia a jedno podzemné podlažie.
Dispozične sa administratívna budova člení nasledovne:
I.PP: schodisko, chodba, 4x sklad, miestnosť pre vodomer
I.NP o rozlohe 201,5 m2: zádverie, fajčiareň, chodba, recepcia, 3x kancelária, schodisko, miestnosť pre upratovačku, predsienka + WC ženy, predsienka + WC muži, výstavná sieň.
II.NP o rozlohe 201,5 m2: schodisko, chodba, miestnosť pre upratovačky, predsienka + WC ženy, predsienka + WC muži, 4x kancelária, fajčiareň, sekretariát, kúpeľňa + WC, sklad.
III.NP (podkrovie): schodisko, podesta, chodba, 3x archív, 5x sklad, chodba, 2x WC, 2x kúpeľňa.
Budova je postavená z pálených tehál o hrúbke 50 cm + YTONG v hrúbke 37,5 cm. V budove bola začatá rekonštrukcia, nie je však dokončená. Chýbajú omietky a podlahy (dlažby, plávajúce podlahy).
Strešná krytina je z betónovej škridly BRAMAC. Vonkajšia fasáda je zateplená polystyrénom hrúbky 10 cm + silikátové omietky.
Okná sú plastové, izolačné trojsklá. Podlahy sú z keramickej dlažby a v kanceláriách sú laminátové a plávajúce podlahy. Vykurovanie je ústredné teplovodné, zabezpečené kondenzačným plynovým kotlom Viessmann + radiátormi. Príprava TÚV je prostredníctvom 120 l zásobníka.
Objekt je napojený na všetky inžinierske siete: elektrina, vodovod, plyn, kanalizácia.

Montážno-výrobná hala kolaudovaná v 12/2009 je samostatne stojaca stavba napojená na všetky IS. Táto hala pozostáva:
I.NP – výrobné priestory o celkovej rozlohe 668 m2: predsieň, kancelária, schodisko + chodba, predsienka + WC, výrobná hala.
II.NP- sociálno-administratívne priestory o výmere 203 m2: schodisko + chodba, terasa, 4x kancelária, chodba, predsienka + WC ženy, predsienka + WC muži, miestnosť pre upratovačku, sprchy, technická miestnosť, WC + sprchy, kuchyňa, sklad.
Hala je murovaná z tehál POROTHERM v hrúbke 38 cm. Hala je zateplená, strešná krytina je z betónovej škridly BRAMAC, vonkajšia fasáda je zateplená polystyrénom 10 cm.
Okná sú plastové izolačné trojsklá, podlaha vo výrobnej hale je pancierová, v ostatných miestnostiach je z keramickej dlažby. Vykurovanie je prostredníctvom plynového kotla Viessmann. Príprava TÚV je prostredníctvom 160 l zásobníka.
Výrobná hala je klimatizovaná.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra