predaj obchodný priestor Nitra, Štefánikova trieda

predaj obchodný priestor Nitra, Štefánikova trieda

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj obchodný priestor Nitra, Štefánikova trieda

OBCHODNÉ PRIESTORY S POTENCIÁLOM

Budova A 1PP. a 2PP. priestory sú v úrovni okolitého terénu a nadzemné.
Priestory sú samostatne prístupné z ulice s vlastným výkladom, prípravou sociálneho zázemia.
Obchodné priestory v uličke medzi O.D. TESCO parkoviskom a ORBIS Premium „budovou A“, 1.PP + 2.PP (chodník je v úrovni obchodných priestorov voči terénu).

OA37 - obchod - 42m2 - 10,7m x 4,3m

Potom je ešte voľné horné poschodie na rohu objektu A, tam cenu určíme podľa záujmu klienta, koľko m2 by mal záujem kúpiť. Vstup je od Piaristickej ul a ide sa hneď po schodoch na 2NP., kde sú tiež komerčné priestory.

OBCHODY SÚ V PREVEDENÍ HOLOPRIESTOR
Priestory sa predávajú ako holopriestor, v ktorom je spravená na všetko predpríprava a v každom z týchto priestorov je aj možné vybudovať si sociálne zariadenie. Ponúkame Vám aj možnosť dokončenia priestorov do štandardu, po upresnení z Vašej strany, čo všetko by ste v priestore chceli mať (aké kúrenie, podlahy, stropy, atď..), vieme Vám vypracovať cenovú ponuku na dokončenie.

Cena parkovacieho miesta v suteréne budovy ORBIS je 20.000,- EUR s DPH, cena parkovacieho miesta so skladom je 25.000,- EUR s DPH

Pracujte a bývajte na jednom mieste. Žiadna komplikovaná doprava, "suchou" nohou sa dostanete zo svojho bytu jednoducho do svojej kancelárie, ambulancie, ateliéru, obchodu či reštaurácie.. sen sa stáva skutočnosťou.

Odporúčam aj ako veľmi dobrú investíciu na budúci prenájom.
Plánovaný termín dokončenia je 2021

Nehnuteľnosť zatiaľ nemá vypracovaný energetický certifikát.

Všetky ďalšie informácie u makléra (ponuka komerčných a obchodných priestorov, bytov, cenník, pôdorysy, financovanie,...)
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX Family.
Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič