predaj obchodný priestor Nitra, Štefánikova trieda

predaj obchodný priestor Nitra, Štefánikova trieda

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj obchodný priestor Nitra, Štefánikova trieda

OBCHODNÉ PRIESTORY S POTENCIÁLOM

Presťahujte k vášmu novému bývaniu aj vašu firmu či prevádzku. ORBIS Premium zmení centrum Nitry a vytvorí zónu s vysokým obchodným potenciálom.

CELKOVÁ PRENAJÍMATEĽNÁ PLOCHA

Budova A 1. a 2. nadzemné podlažie od 67 m²
Spolu 1010,00 m²

Budova A 1. nadzemné podlažie od 26,40 m²
Spolu 447,20 m²

Budova B a C 2. nadzemné podlažie od 68 m²
Spolu 1430,00 m²

Budova C 1. nadzemné podlažie
Spolu 1135,00 m²

OBCHODY SÚ V PREVEDENÍ HOLOPRIESTOR

Volám sa Peter Madleňák a som autorizovaný predajca projektu ORBIS Premium. Ponúkam Vám stretnutie pri dobrej káve a odborné poradenstvo, ústretový prístup pri výbere obchodných priestorov v tomto exkluzívnom projekte.

Nemáte čas? Nevadí, prídem k Vám domov a predstavím Vám celý projekt priamo u Vás doma, alebo v kancelárii.

Zavolajte mi a dohodneme si stretnutie a nájdeme najvhodnejšie riešenie Vašich potrieb, zabezpečím výhodné financovanie.

VIAC O PROJEKTE ORBIS PREMIUM:

VÝNIMOČNÝ PROJEKT
Orbis Premium sú luxusné byty v absolútnom centre Nitry. Čaká na vás veľkometrážny priestor, impozantné terasy a nádherný výhľad. Okrem toho i špičkové materiály, moderné technológie a pešia dostupnosť historického centra mesta pod Zoborom. Vychutnajte si to všetko naplno v Orbis Premium.

EXKLUZÍVNA LOKALITA
Vychádzkovým krokom sa do 5 minút dostanete kamkoľvek v starom meste. Nie je podstatné, či vykročíte za zábavou, kultúrou, alebo nákupmi. Ak bol Orbis v minulosti miestom pre stretnutia, v budúcnosti bude miestom pre život. Pod vašim novým bytom totižto vyrastie nové, polyfunkčné centrum Nitry. Vaše centrum.

ABSOLÚTNE CENTRUM
Poloha bytu vám bude šetriť čas i peniaze desaťročia. Na skok to budete mať do práce, za zábavou, či športom. Svätoplukovo námestie, Nitriansky hrad a Mestský park sú totiž v najbližšom susedstve vášho bytu.

Pracujte a bývajte na jednom mieste. Žiadna komplikovaná doprava, "suchou" nohou sa dostanete zo svojho bytu jednoducho do svojej kancelárie, ambulancie, ateliéru, obchodu či reštaurácie.. sen sa stáva skutočnosťou.

Odporúčam aj ako veľmi dobrú investíciu na budúci prenájom.
Plánovaný termín dokončenia je 12/2020

Nehnuteľnosť zatiaľ nemá vypracovaný energetický certifikát.

Viac o mne sa dozviete petermadlenak.sk
Kontaktujte makléra