predaj reštaurácia Šurany, SNP

predaj reštaurácia Šurany, SNP

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj reštaurácia Šurany, SNP

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj reštauračné zariadenie s ubytovaním. Nehnuteľnosť sa nachádza na frekventovanej hlavnej ulici SNP v meste Šurany. Dvojpodlažný objekt je postavený na pozemku o celkovej výmere 2 248m2.

Súčasťou predaja je veľmi pekný stavebný pozemok, ktorý sa nachádza za penziónom o celkovej výmere 825m2 vhodný na stavbu firmy, ubytovania, rodinného domu a pod. podľa potrieb nového majiteľa.

Reštaurácia s barom sa nachádza na prízemí a poskytuje posedenie pre cca 55 osôb, kde je aj fajčiarska zóna. Izby sú klimatizované, každá izba má vlastné sociálne zariadenie. V budove sa nachádza samostatná kancelária a tri sklady. Pri reštaurácii je letná terasa, cca pre 25 osôb, detské a volejbalové ihrisko, aj vonkajšie sociálne zariadenie. Parkovanie je za oploteným pozemkom, vjazd priamo z hlavnej komunikácie cca pre 20 automobilov.

Reštaurácia a pozemok sa nachádza v meste Šurany, ktoré sú vzdialené 10km od Nových Zámkov a 30km od Nitry.
V blízkom okolí sa nachádzajú termálne kúpaliská Podhájska, Poľný Kesov a Tvrdošovce s celoročnou prevádzkou a wellnessom.

V záložke video obhliadka nájdete interiér reštaurácie a ubytovania.

Nehnuteľnosť nemá energetický certifikát.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.Kontaktujte makléra

Ing. Alžbeta Nagyová
Ing. Alžbeta Nagyová