predaj komerčná nehnuteľnost Nitra, Bratislavská

predaj komerčná nehnuteľnost Nitra, Bratislavská

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj komerčná nehnuteľnost Nitra, Bratislavská

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj zabehnutú prevádzku opravy motoriek MOTOGEM v Nitre. Servis sa nachádza v stráženom areáli na Bratislavskej 12.
Samotná budova servisu pozostáva z prijímacej kancelárie, príručného skladu, kuchynky, sociálneho zariadenia so sprchou a dielne s vybavením, spolu o výmere 140 m2. K tomu prislúcha vonkajšia parkovacia plocha s uzamykateľnou bránou, kde je k dispozícií na rôzne využitie ďalších 200 m2.
V dielni sa nachádza kompletné vybavenie potrebné k oprave a servisu motoriek, štvorkoliek a skútrov, ako napríklad vyzúvačka s pomocným ramenom, vyvažovačka, vysokotlakový kompresor, ultrazvuková čistička, zdviháky, stojany, plošiny, pracovné stoly a iné špeciálne náradie pre servis motoriek.
V cene odstúpenia je značka/názov servisu Motogem, vlastná web, facebooková stránka, bezpečnostný online systém, eKasa s počítačom a tlačiarňou, nábytok v kancelárii, kuchynka s vybavením (chladnička, mikrovlnka a iné), dodávka s polepom a lyžinami na prevoz motoriek a kompletné vybavenie dielne uvedené vyššie.
Výhodou tejto prevádzky okrem stálych klientov je i to, že je zmluvným servisným partnerom pre AUTO KELLY a firmu MOTOASIST.

Mesačné náklady za prenájom priestorov vrátane elektrickej energie sú: 576,- s DPH + 130,- záloha za plyn, z ktorých boli doposiaľ vždy preplatky.

Dôvod odstúpenia: iné podnikanie.

Cena za odstúpenie: 18.000,- €

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková