predaj obchodný priestor Pukanec

predaj obchodný priestor Pukanec

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj obchodný priestor Pukanec

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj kompletne vkusne zrekonštruovanú reštauráciu s barom v obci s históriou - Pukanec, okres Levice. Jedná sa o dvojpodlažnú podpivničenú budovu, v ktorej je zabehnutá prevádzka baru na prízemí s dvomi vonkajšími terasami - jedna menšia vpredu a druhá veľká aj s vonkajším barom a sedením vo dvore, obe sú prestrešené.
Na poschodí sú veľkorysé priestory určené na oslavy, konferencie, menšie svadby. Kuchyňa je kompletne vybavená + sa v nej nachádza veľká murovaná pec na pečenie pizze.

Kúrenie je zabezpečené krbovymi kachľami na prízemí aj na poschodí. IS - voda, elektrina, plyn, kanalizácia. Sociálne zariadenia sú k dispozícii na prízemí aj na poschodí hosťom.
Pozemok aj s parkoviskom má 855 m2. Budova je rozsiahla - rozmerovo 22 x 14 m, nachádza sa v samom centre obce Pukanec, ktorá je výborne občiansky vybavená - ZŠ, škôlka, sieť obchodov a služieb. Obec Pukanec je zasadená v úpätí Štiavnických vrchov to je zaručenie nádhernej okolitej prírody - turistika,hubárčenie,cyklotrasy a mnoho iného.

Výborná príležitosť na podnikanie a zabezpečenie si tak stáleho mesačného príjmu. Bez ďalšej investície. Rozhodne odporúčam kontakt 0905632675.


Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra