predaj penzión Zánka

predaj penzión Zánka

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj penzión Zánka

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj jedinečný exkluzívny komplex, s nezabudnuteľnou kombináciou tradičného vinárstva, luxusného ubytovania a relaxu v maďarskom Toskánsku pri Balatone. Vinárstvo s kúriou sa nachádza pri obci Zánka. Ubytovacie zariadenie je vhodným miestom pre oddych a relax ako aj pre organizovanie firemných a súkromných akcií. Vinica má rozlohu 10 hektárov.
Bližšie informácie poskytneme iba vážnym záujemcom.
Jazero Balaton je najväčším sladkovodným jazerom v Maďarsku i celej strednej Európe a ponúka množstvo vodných rekreačných aktivít a atrakcií. Príroda Balatonskej vysočiny a kotliny Káli, ako i chránené prírodné územia sú dôvodom, prečo sú tieto miesta ideálnou ekoturistickou destináciou. Náučné lokality a turistické trasy národného parku Balatonská vysočina sú vynikajúcimi miestami pre milovníkov prírody a tých, ktorých láka aktívny oddych.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Bc. Edina Molnárová
Bc. Edina Molnárová