predaj penzión Gyenesdiás

predaj penzión Gyenesdiás

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj penzión Gyenesdiás

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj zabehnutý penzión. Nachádza sa na severnom pobreží Balatonu, v tichom prostredí, ideálnom na oddych a relax. Maximálna kapacita: 48 osôb. V penzióne sa nachádza manufaktúra na výrobu bio potravín. Pozemok má 3874 m2. Úžitková plocha 960 m2, zastavaná plocha 859 m2. Penzión je po čiastočnej rekonštrukcii. K dispozícii je 14 izieb. Na prízemí sa nachádza reštaurácia (kapacita 30 osôb), k dispozícii je aj terasa (kapacita 30 osôb), sauna (10 osôb).

Gyenesdiás je jedna z najkrajších obcí pri jazere Balaton, ktorý je situovaný v tesnej blízkosti mesta Keszthely, 10 km od mesta Hévíz. Obec ponúka vysokokvalitné rekreačné možnosti.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Bc. Edina Molnárová
Bc. Edina Molnárová