predaj obchodný priestor Nitra, Lehotská

predaj obchodný priestor Nitra, Lehotská

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj obchodný priestor Nitra, Lehotská

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj výrobno-skladový objekt v Nitre, mestská časť Kynek, s pozemkom o rozlohe 1697 m2 vrátane podielu na prístupovej ceste + objekt zastavanej plochy 303 m2. Tento objekt disponuje úžitkovou plochou cca 560 m2 vďaka dvom podlažiam využiteľnosti.
V minulosti bol objekt využívaný ako predajňa stavebného materiálu. Na pozemku sa nachádzajú 3 plechové skladové haly, budova s administratívnymi priestormi (3 priestranné kancelárie, 2 x kúpeľňa, 2 x WC, 1 x kuchynka). Objekt je vhodný na obchodno-logistický alebo výrobný účel. Spevnené plochy dávajú predpoklad k bezproblémovému parkovaniu viacerých vozidiel.
Disponuje inžinierskymi sieťami - voda, elektrina, plyn. Odpad je riešený žumpou.
Prístup motorových vozidiel je po cestách I. triedy a po asfaltových miestnych komunikáciách, s plynulou dostupnosťou na diaľnicu R1.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra