predaj reštaurácia Hévíz

predaj reštaurácia Hévíz

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj reštaurácia Hévíz

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj reštauráciu v Maďarsku v meste Hévíz. Rok výstavby 2005. Stavba: tehla. Od vzniku patrí medzi obľúbené reštaurácie v meste Hévíz. Veľkosť pozemku 800 m2, úžitková plocha 180 m2. Reštaurácia je kompletne zariadená, počet miestností: 3.

Kúrenie: plyn

Prostredie spríjemňuje vkusne zariadený interiér a krásny výhľad na okolitú panorámu.

Mesto Hévíz sa nachádza na severozápadnom brehu Balatonu, vzdialené necelých 10 km od jeho brehov. Známe je predovšetkým svojím kúpeľníctvom a termálnym jazerom Hévíz. Hévízske jazero je v prevádzke počas celého roka. Vďaka príjemnej teplej vode ho ľudia využívajú i v zimnom období.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Bc. Edina Molnárová
Bc. Edina Molnárová