predaj obchodný priestor Horný Pial

predaj obchodný priestor Horný Pial

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj obchodný priestor Horný Pial

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj obchodnú budovu, v obci Horný Pial. Budova sa nachádza vedľa hlavnej cesty, obec je situovaná medzi mestami Levice a Nové Zámky. Vzdialená je 12 km od termálneho kúpaliska Podhájska.

V súčasnosti je v objekte prevádzkované zabehnuté pohostinstvo a maloobchodná predajňa drogérie a rozličného tovaru. Pohostinstvo prešlo v roku 2011 rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa nové plastové okná, stierky, podlahy, sociálne zariadenia a nové IS.

Dispozičné riešenie budovy – vchod cez pohostinstvo, oproti ktorému je bar, vľavo sa nachádza veľká spoločenská miestnosť a dve sociálne zariadenia pre hostí. V zadnej časti je umiestnený sklad, sociálne zariadenie pre zamestnancov, predajňa rozličného tovaru a prechod do vonkajšej časti na terasu s prístreškom. Budova má aj dve ďalšie miestnosti, v ktorých je možnosť zriadiť ďalšiu maloobchodnú prevádzku alebo rozšíriť už existujúcu prevádzku.
Nehnuteľnosť disponuje rozsiahlym rožným pozemkom o výmere 754 m2. Na pozemku je aj možnosť parkovania.
Kompletné zariadenie je súčasťou ceny.Budova je vhodná aj na iné využitie napr. rodinný dom, prebudovanie na ubytovňu...
Nehnuteľnosť nemá energetický certifikát.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.Kontaktujte makléra