predaj obchodný priestor Nitra, Rázusova

predaj obchodný priestor Nitra, Rázusova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj obchodný priestor Nitra, Rázusova

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj novostavbu priestorov v širšom centre mesta, vhodné na obchod, služby i ako sídlo firmy, nakoľko sú výborne viditeľné vďaka veľkým skleným plochám výkladov orientovaným do ulice. Veľkou výhodou je bezproblémové parkovanie, prípadne možnosť odkúpenia vlastných parkovacích miest.
K dispozícií sú posledné dva priestory na prízemí bytových domov.
Výmera a cena:
č.12-3: 115 m2...106 950,-€ bez DPH 128 340,-€ s DPH
č.12-4;12-6: 98,90 m2 + 37,43 m2...136 893 bez DPH 164 272,-€
Priestorý sú zatiaľ otvorené, bez deliacich priečok, preto je v prípade záujmu možnosť ich kúpy ako celku a získať tak jeden veľký priestor o celkovej výmere 251,33 m2.

Projekt Nová Nitra je komplex bytových domov s obchodnými priestormi, postavený ako železobetónový skelet s monolitickými stropmi a priečkami z keramickej tehly. Okná sú plastové so 6 komorovým profilom.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková