predaj obchodný priestor Nitra

predaj obchodný priestor Nitra

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj obchodný priestor Nitra

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka k odstúpeniu zabehnutú prevádzku kaviarne v novostavbe obchodno - zábavného centra MLYNY v Nitre.
Priestor nachádzajúci sa na prízemí s vlastným vstupom z ulice je situovaný na veľmi dobre viditeľnom mieste na frekventovanej ulici.
Úžitková plocha kaviarne je 244,39 m2 a rozprestiera sa na dvoch podlažiach + terasa.
Prvé podlažie je o výmere 120,12 m2, poschodie má výmer 83,50 m2, terasa je o výmere 31,24 m2 a príručný sklad 9,53 m2. Súčasťou sú samozrejme vlastné sociálne zariadenia a miestnosť pre upratovačku.
Pri dokončovaní kaviarne boli použité kvalitné zariadenia a materiály, ktoré zodpovedajú všetkým predpisom a štandardom. Priestor sa predáva vrátane všetkého vybavenia a zariadenia.

Aktuálna kapacita kaviarne je viac ako 80 miest + 20 miest na terase.
Veľkou výhodou je možnosť otváracích hodín podľa potreby bez závislosti na otváracích hodinách nákupného centra. Ďalšou výhodou je bezproblémové bezplatné parkovanie priamo na parkovisku v obchodnom centre MLYNY.

Cena predaja vrátane všetkého vybavenia a zábezpeky pre OC MLYNY je 50.000,- €.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková