predaj výroba Ivanka pri Nitre

predaj výroba Ivanka pri Nitre

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj výroba Ivanka pri Nitre

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priemyselný objekt v obci Ivanka pri Nitre s pozemkom o rozlohe 5000 m2. Na pozemku sa nachádzajú spevnené plochy, 2 skladové murované haly a budova s administratívnymi priestormi. Objekt je vhodný na strojársku výrobu, drevovýrobu, stavebnú činnosť a pod. Objekt má pripojenie na elektrinu 230/380 V, vodu a žumpu.
Prístup motorových vozidiel je po cestách I. triedy a po asfaltových miestnych komunikáciách, vzdialenosť k ceste I. triedy NR – NZ je cca 200m, k diaľnici D1 5 km, železničná a autobusová zastávka v blízkosti, areál je vhodný aj pre kamiónovú dopravu – dostatočná šírka a priechodnosť areálu.
Cena objektu aj s budovami je 270.000,- EUR.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra