predaj poľnohospodársky objekt Krupina, Nad mestom

predaj poľnohospodársky objekt Krupina, Nad mestom

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj poľnohospodársky objekt Krupina, Nad mestom

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosti nachádzajúce sa v meste Krupina, ulica Nad mestom, cca 500 metrov od centra. Jedná sa o výrobný areál s dvoma halami a administratívnou budovou, ktorá môže byť využitá aj ako ubytovňa alebo sídlo firmy. Nehnuteľnosti sa nachádzajú na pozemku s celkovou výmerou 1.968 m2, pričom do areálu vedú 2 vstupy. Slúžiť môže ako výrobná prevádzka (napríklad ľahký priemysel, strojárska výroba, dielne), autoservis, pneuservis, skladovanie materiálu, logistické centrum. Objekty sú vhodné aj pre stavebné firmy, v prípade úpravy môžu slúžiť ako predajňa alebo prevádzka pre široké spektrum obchodných alebo výrobných spoločností.

Hala 1 – budova so súpisným číslom a rozlohou 455 m2 vedená ako prevádzkový objekt – sklad. Tehlová stavba s plechovou strechou, podlahy betónové. Momentálne slúži ako výrobná prevádzka pre strojársky priemysel. Do budovy je zavedená elektrina a mestská voda, kúrenie na pevné palivo.

Hala 2 – cca 10-ročný murovaný objekt s rozlohou 341 m2 a rôznym využitím – vďaka dostatočnej svetlej výške vyše 6 metrov a veľkým vstupným otvorom môže slúžiť na skladovanie, parkovanie vozidiel, či manipuláciu s tovarom v suchom a zastrešenom priestore.

Administratívna budova – nehnuteľnosť so súpisným číslom, vhodná na sídlo firmy, kancelárie, ubytovanie. Nehnuteľnosť má zastavanú plochu 95 m2 a úžitkovú plochu cca 180 m2 . Na prízemí sa nachádzajú 2 miestnosti a spojovacia chodba so schodiskom, v zadnej časti objektu je situované technické zázemie. Na poschodí sú okrem chodby 4 samostatné podkrovné miestnosti, WC, kúpeľňa so sprchovým kútom a menšia kuchynka. Vstup do objektu je možný priamo z ulice, na poschodí sa nachádza aj balkón.

Budovy sú pripojené na elektrinu, vodu a kanalizáciu. Kúrenie lokálne elektrické, alebo centrálne, zabezpečené pecou na tuhé palivo. V okolí budov je dostatočný manipulačný priestor, parkovanie je možné v areáli alebo na okraji miestnej komunikácie. Objekty sú oplotené a dostatočne zabezpečené. Ich predaj je možný aj po jednotlivých častiach, avšak preferovaný je predaj areálu v celku. Ponechanie zariadenia a vybavenia objektov môže byť predmetom jednania so záujemcom.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík