predaj poľnohospodársky objekt Želiezovce

predaj poľnohospodársky objekt Želiezovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj poľnohospodársky objekt Želiezovce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj priemyselný areál v Želiezovciach časť Veľký Dvor. Na pozemkoch s výmerou 1.86 ha sa nachádza “kancelársky objekt 2NP“, “hala 1. 1NP“ zastavanej plochy 3 686 m2, “hala 2. 1NP“ zastavanej plochy 1 299 m2, “hala 3. 1NP“ zastavanej plochy 730 m2, vlastná trafostanica areálu 2x 630 KW, spevnené plochy 3 625 m2 a trávnaté plochy.

Benefit polohy a nákladov výrobného areálu.
• Poloha výrobného areálu ponúka mimoriadnu príležitosť zamestnať odsúdených, nakoľko sa nachádza v susedstve z UVTOS s najnižšou ochranou odsúdených. Kvalitu pracovnej sily potvrdzuje skutočnosť, že v ústave sa vyrába nábytok pre celú justíciu a vybrané ministerstvá v SR, obuv značky Rikier, a pod..
• Cena pracovnej sily je veľmi nízka a bez zaťaženia odvodov poistného, dovolenkou, práceneschopnosťou a mnoho ďalších výhod ktoré vieme informatívne poskytnúť konkrétnemu záujemcovi.
• Dostatočný prísun pracovníkov s možnosťou regulácie počtov pri znížení výroby bez potreby odstupného, alebo výpovednej lehoty. Pracujúci odsúdený sú pod dohľadom väzenskej stráže.

Dispozícia areálu:

1. Administratívna dvojpodlažná budova z r. 1992,
Budova bola v r. 2008 zrekonštruovaná. Má zateplenú fasádou, plastové okná, SDK priečky, novú elektroinštaláciu s možnosťou el. kúrenia. Má 1 104 m2 kancelárske priestory v ktorých sú parkety.

2. Výrobná hala H-01 z r.1982 - je oceľovej konštrukcie
Pozostáva z dvoch priestorov o celkovej pôdorysnej ploche 3 686 m2. V hale sú na stĺpoch žeriavové konzoly pre mostový žeriav s nosnosťou 4 000 kg. Do haly vedú dve zasúvacie plechové brány 3,5 x 7 m a jedna 2,8 x 2,8 m. Hala nie je zateplená ani vykurovaná. El. prípojka na 380 V. Plynová prípojka s podružným meraním spotreby plynu. V hornej časti haly je silné ventilátorové odsávanie.
V hale sú zrealizované samostatné vstavby pre sociálne účely odsúdených, prezliekareň, výdaj stravy z ktorých je vstup do WC a umyvárky. Sociálne priestory sú stavané pre 60 odsúdených pracovníkov. Hala je opatrená zabezpečením pre zamestnanosť odsúdených. .

3. Výrobná hala H-02 z r.1982 - murovaná
Pozostáva z priestorov delených vo vnútri haly o výške 3,4 m a má plošnú výmeru 1 299 m2. Hala je zateplená v strešnom plášti. El. prípojka 380 V. Do haly vedú 2 brány 3,5 x 3,5 m, ktoré sú zvonka plechové a zvnútra zateplené a elektricky ovládané. V hale je nainštalované podružné merania spotreby el. energie a plynu. Hala je vykurovaná v centrálnom - výrobnom priestore teplovzdušným plynovým agregátom. V hale bola v 2/2019 zrealizovaná kompletná rekonštrukcia s novou elektroinštaláciou a zdravotechnikou, vstavkom pre príslušníka ochrany odsúdených a ďalšie zabezpečenie pre zamestnanosť odsúdených. V 3/2019 bola stavebným úradom Želiezovce rozšírená oblasť prevádzky na potravinársku výrobu.

4. Výrobná hala H-03 z.r.1982 – murovaná
Pozostáva z troch priestorov o výške 3,5 m. Má výmeru 730 m2. Do haly vedú 2 plechové brány 3 x 3,5 m z toho jedna je el.. V hale bola 7/2019 zrealizovaná komplexná rekonštrukcia s novou elektroinštaláciou s podružným meraním spotreby, pancierovou podlahou, novými sociálnymi priestormi pre zamestnanosť odsúdených vrátane vstatku pre príslušníka ochrany odsúdených, nová zateplená plechová strecha a SDK podhľad v jednej z hál. Plynová prípojka pre plynové kúrenie. Hala je vybavená zabezpečením pre zamestnanosť odsúdených.

4. Transformátor je samostatná stavba o výmere 88 m2 a je vybavená 2 ks trafo po 630 kW s rozvodnou miestnosťou.

5. Vrátnica je samostatná stavba o výmere 28 m2 so sociálnym zázemím a el. vykurovaním a plastovými oknami.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič