predaj poľnohospodársky objekt Kozárovce

predaj poľnohospodársky objekt Kozárovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj poľnohospodársky objekt Kozárovce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj areál na podnikanie v obci Kozárovce s výborným napojením na cestnú aj železničnú infraštruktúru. Objekt ponúka rôzne možnosti podnikania, jeho súčasťou sú kancelárie, ubytovacie, skladovacie priestory a veľký otvorený priestor v areáli so vstupom pre nákladné vozidlá. V minulosti slúžil ako pohostinstvo.

Na rýchlostnú cestu R1 sa napojíte autom za 14min, odtiaľ smer Nitra alebo Banská Bystrica. Okresné mestá Levice a Zlaté Moravce sú vzdialené 17 min (16km) a 13 min (13km). Priamo v obci je železničný uzol a nákladná železničná stanica. V blízkosti sa nachádza priemyselný park v Tlmačoch.

Obec Kozárovce leží na strednom Slovensku v regióne Tekov v okrese Levice. S počtom obyvateľov cca 2.000 sa vyznačuje výbornou občianskou a sociálnou vybavenosťou. V obci je materská a základná škola, obchodné a podnikateľské prevádzky.

Areál pozostáva z troch budov rôzneho veku a prestrešenej terasy postavených na pozemku o veľkosti 1.650 m2. Jedna z budov je dvojpodlažná. Celková úžitková plocha budov je 960 m2. Konštrukčne sú budovy postavené z pórobetónových tvárnic, resp. tehly, strešná krytina je škridla alebo plech. Nezastavaná voľná plocha areálu tvorí 876 m2. Vzadu na pozemku je prestrešený priestor použiteľný ako parkovisko pre osobné vozidlá. Objekt je ľahko prístupný pre nákladné vozidlá bránou širokou 3.8m.

Prvá budova (budova 1) od hlavnej cesty s úžitkovou plochou 480 m2 bola v minulosti využívaná ako pohostinstvo, táto budova poskytuje priestrannú plochu na rôzne účely ako napr. obchodná prevádzka. Prekrytú terasu je možné využiť na výrobu alebo skladovanie. Výška stropu je 3,2m, prekrytá terasa je so šikmou strechou s výškou od 3,6m do 2,8m. Budova je sčasti podpivničená a vybavená sociálnymi priestormi.

Druhá budova (budova 2) je dvojpodlažná, je prepojená s budovou 1. Na prvom podlaží sú umiestnené technické miestnosti plus 2 skladové priestory o výške 2,2 m (72 m2 a 42 m2). Druhé podlažie obsahuje 9 izieb (cca 12 m2 každá) slúžiacich na ubytovanie, spoločnú kuchynku a umyváreň. Ubytovanie je možné rozšíriť. Približne v roku 2012 bola realizovaná nadstavba budovy s ubytovaním vrátane rekonštrukcie prvého podlažia.

Tretia budova (budova 3) je samostatne stojaca budova, využívaná ako kancelárie. Celkovo má 82m2 a bola postavená v roku 2020.

Všetky budovy sú centrálne vykurované novým plynovým kotlom zn. Protherm (2021), ako alternatíva je možnosť vykurovania pevným palivom. Areál je napojený na elektrinu s kapacitou ističa 60A, 380V, revízia bola vykonaná pred približne troma rokmi. Odpad je vyvedený do žumpy s objemom 20 m3. Exteriér ako aj interiér objektu je monitorovaný kamerovým systémom. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Ďalšie informácie k predávanému objektu nájdete na https://igorkliman.sk/kozarovce

Aktuálne sú priestory v prevádzke - pohostinstvo, ubytovanie so ziskovým hospodárením. Cena za objekt je predmetom dohody.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv

Kontaktujte makléra