predaj poľnohospodársky objekt Choča

predaj poľnohospodársky objekt Choča

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj poľnohospodársky objekt Choča

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosť v zastavanom území obce Choča (Zlaté Moravce 10 km, výjazd na R1 5 km, Nitra 20 km). Nachádza sa na úplnom okraji obce v areáli bývalého družstva, vďaka čomu poskytuje viaceré možnosti využitia a zároveň disponuje dostatočným skladovým a manipulačným priestorom.

Budova z pálenej tehly označená súpisným číslom bola doposiaľ využívaná ako suchý sklad poľnohospodárskych produktov. Má betónové podlahy, výšku od 2,7m po cca 5,5m v stredovej časti, pôvodné drevené okná, vymenenú plechovú strešnú krytinu (podbitie pod strechou je poškodené ešte od tej pôvodnej). Budova nedisponuje kancelárskymi ani sociálnymi miestnosťami, avšak je možné ich zriadiť prestavbou alebo prístavbou. Vstupy do budovy je taktiež možné technicky riešiť podľa potrieb nového majiteľa. Inžinierske siete nie sú zavedené, všetky sa nachádzajú v blízkosti strediska (elektrická trafostanica, rozvod vody, plynu, obecná kanalizácia).
Prístupovú cestu a komunikácie okolo budovy tvoria betónové spevnené plochy vhodné aj pre nákladné motorové vozidlá. Pozemky pod stavbou sú vo vlastníctve majiteľa budovy len čiastočne, avšak v obci prebieha komasácia s cieľom optimalizovať majetkové stavy. Možnosť prenájmu nehnuteľností dohodou.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Pre viac informácii kontaktujte makléra - Mgr. Peter Frančík 0948781211.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík