predaj historický objekt Sasinkovo

predaj historický objekt Sasinkovo

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj historický objekt Sasinkovo

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj zrekonštruovaný kaštieľ v obci Sasinkovo, okres Hlohovec. Postavený je na rozľahlom pozemku s výmerou 84 árov. Zastavaná plocha kaštieľa a priľahlej budovy má výmeru 690 m2.
Secesný kaštieľ s neobarokovými prvkami bol prestavaný začiatkom 20. storočia, avšak prvá zmienka siaha do konca 16. storočia. Budova slúžila ako letné sídlo a bola vo vlastníctve viacerých šľachtických rodov.
Kaštieľ prešiel veľkorysou, avšak citlivou rekonštrukciou, v súlade s najprísnejšími kritériami pamiatkového úradu v rokoch 2010 – 2011.
Po pravej strane je postavená samostatná garáž pre viacero osobných vozidiel, takisto sú tu priestory na záhradnú techniku a sklad dreva.
Súčasťou areálu je okrem budovy kaštieľa a garáže aj rozľahlý park, ktorého súčasťou je altánok so stolom a lavicami na sedenie.

Prízemie kaštieľa tvorí:
- hlavný vstup, schodište, galéria
- sála, ktorá je hlavnou dominantou budovy
- malý salónik slúžiaci ako jedáleň
- herňa
- centrálna kuchyňa
- dve kúpeľne s toaletami
- práčovňa
- technická miestnosť (kotolňa)
- vínna pivnica
Súčasťou tohto podlažia je aj samostatná bytová jednotka, ktorá pozostáva zo spálne, obývačky, jedálne, kuchyne a sociálneho zariadenia.
Na poschodí na nachádza jedna spálňa s kúpeľňou a šatníkom, ďalšie tri samostatné spálne a dve kúpeľne. Takisto tu nájdete pracovňu a knižnicu. Na tomto poschodí sa nachádza aj historické schodište vedúce do podkrovia.

Úsporný vykurovací systém je zabezpečený vďaka tepelnému čerpadlu (voda a vzduch) a využitiu fotovolatiky.
Odpad je riešený dvomi septikmi (jeden určený na vodu zo strechy a druhý na odpad z budovy).

Celý areál je maximálne udržiavaný, vizuálne atraktívny, vhodný na podnikateľské účely ako je reštaurácia, štýlové ubytovanie a takisto využiteľný na usporadúvanie spoločenských akcií.
Nehnuteľnosť je vhodná však aj pre klienta hľadajúceho exkluzívne bývanie v historickom objekte.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra