predaj poľnohospodársky objekt Nitra

predaj poľnohospodársky objekt Nitra

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj poľnohospodársky objekt Nitra

Realitná kancelária RE/MAX Vám predstavuje jedinečnú ponuku - areál pre výrobu a podnikanie na pozemku 13.027 m2 v dosahu krajského mesta Nitra (5 km).
V blízkosti pozemku sú všetky inžinierske siete. Na umiestnenie výrobného závodu bolo vydané územné rozhodnutie. Súčasťou ponuky je aj projekt pre stavebné povolenie na výstavbu výrobných, skladových a administratívnych priestorov s prislúchajúcou infraštruktúrou. Vďaka uvedenému je možná okamžitá investícia do vybudovania naprojektovaného výrobného areálu, prípadne úprava projektu podľa požiadaviek investora. Rozmery pozemku: šírka 60 m, dĺžka 217 m. V súčasnosti projekt obsahuje 6 stavebných objektov: administratívna budova (174 m2), výrobná hala (1.430 m2), 2 samostatné sklady a 2 prístrešky na uskladnenie materiálu. Objekty budú napojené na navrhované inžinierske siete vedené v areáli. V rámci stavby sú navrhnuté nové prípojky – vodovodná, kanalizačná, plynová a elektrická prípojka z NN rozvádzača navrhovanej trafostanice (schválený projekt novej kioskovej transformačnej stanice s výkonom 250 kVA). Hlavný vstup a prístup k objektom bude z vnútroareálových komunikácií napojených navrhovaným vjazdom na štátnu cestu (schválený vjazd). Súčasťou projektov je aj úprava okolia – oplotenie a sadovnícke úpravy.

Umiestnenie výrobného areálu umožňuje variabilné využitie a viaceré možnosti – nachádza sa cca 400 metrov od zastavaného územia obce, v lokalite s nízkou frekvenciou dopravy, zasadený je v atraktívnom prostredí vidieckej krajiny s prevažne poľnohospodárskym využitím, v širšom okolí sa nenachádzajú žiadne iné výrobné prevádzky, areál nemá žiadneho „suseda“.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. K dispozícii znalecký posudok a kompletná projektová dokumentácia vrátane projektu pre územné rozhodnutie.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík