predaj chata, chalupa Vráble

predaj chata, chalupa Vráble

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj chata, chalupa Vráble

Pokiaľ v čase karanténnych opatrení hľadáte vlastný kúsok prírody, kde môžete relaxovať pri práci na čerstvom vzduchu alebo vykonávať nerušený home office, a kde sa neskôr budete radi s priateľmi stretávať pri pohári vína a grilovačke, máme pre Vás atraktívnu ponuku neďaleko mesta Vráble (2 km) či Nitry aj Zlatých Moraviec (20 km).

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj krásny viničný dvoj-domček situovaný v lokalite Ohajských vinohradov. Ponuku tvoria 2 hajlochy s pridelenými súpisnými číslami, so samostatnými vstupmi a pivnicami a mierne svahovitý pozemok o celkovej výmere 1079 m2. Na pozemku s rozmermi cca 5 x 215 metrov sa nachádza elektrická prípojka a vlastná vŕtaná studňa. Spodná rovinatejšia časť parcely je riešená ako okrasná záhrada s trávnikom a vysadenými ovocnými stromami, je tu situované aj menšie posedenie a šopa na náradie. Z vyššie položenej časti pozemku je krásny výhľad na Vráble a okolie. Nie je nutná pravidelná starostlivosť o vinohrad, keďže na väčšine parcely bol starý vinič odstránený. Ďalšie výhody: slnečný, tiché prostredie, autentická vinohradnícka lokalita, rybolov, turistika, cykloturistika, blízkosť mesta Vráble (2km) s kompletnou občianskou vybavenosťou.

Dispozícia nehnuteľností: spodný hajloch má samostatný vstup z prednej časti, za ním nasleduje menšia predsieň, prechodová miestnosť so vstupom do veľkej kopanej klenbovej vínnej pivnice a ďalšia obytná miestnosť. Táto časť nehnuteľnosti sa momentálne využíva najmä ako sklad. Druhý hajloch je využívaný ako rekreačná chalúpka s očarujúcou atmosférou, má samostatný vstup zboku, 2 obytné miestnosti a upravenú pivnicu. Súčasťou ponuky je nasledovné vybavenie: kuchynská linka, sporák a kachle; doplnky a dekorácie nie sú zahrnuté v cene. Táto časť prešla v nedávnej dobe poctivou rekonštrukciou – nová elektrina, plastové okná, ošetrené a namaľované drevené trámy a strop, vyrovnanie podláh, nové zábradlie a schody do pivnice, kuchynská linka. Nehnuteľnosť nedisponuje kúpeľňou ani WC, ale dajú sa dobudovať. Domček pôsobí veľmi útulne a umožňuje okamžité užívanie, nehnuteľnosť je vysporiadaná, bez tiarch.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Nehnuteľnosť nemá vypracovaný energetický certifikát. V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte makléra: Mgr. Peter Frančík 0948 781 211.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík