predaj chata, chalupa Hodruša-Hámre

predaj chata, chalupa Hodruša-Hámre

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj chata, chalupa Hodruša-Hámre

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj tehlovú chatu situovanú v lokalite Banská Hodruša. Dom je slnečný v tichom prostredí, neďaleko je SKI Resort Salamander a Banská Štiavnica. Ponuku tvorí 2-podlažný dom s mierne svahovitým pozemkom o celkovej výmere 1054 m2. K nehnuteľnosti vedie asfaltová cesta a posledných cca 200m kamenistý chodník.
Chata je z roku 1970, postavená z pálenej tehly a kameňa, strecha je plechová, menená pri rekonštrukcii. Chata prešla kompletnou rekonštrukciou v roku 2005.

Dispozícia nehnuteľností: na prízemí - kuchynka/spoločenská miestnosť, izba a kúpeľňa s WC, na podkroví - dve izby, technická miestnosť a balkón. Chatka je plne zariadená. Celková úžitková plocha 80 m2.
Inžinierske siete: elektrina zavedená v dome, obecná voda je na pozemku, treba ju len 2 metre napojiť do rozvodov, ktoré sú v dome. Kúrenie je riešené pevným palivom.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke na remaxfamily.sk ani v ponuke iných RK?
Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX Family!".
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra